Numune Talep Formu

Ortalama 30 cm x 30 cm ölçülerinde hazırlanan akustik malzemelerin numune ürününü alarak inceleyebilirsiniz. Duvarınız üzerinde prova yaparak, en doğru kararı verebilirsiniz. Panel siparişinizi oluşturmadan önce numune alarak deneyimlemenizi öneriyoruz.

Neden ücretli, iade edilebilir mi?

Almış olduğunuz numuneleri inceledikten sonra iade edebilirsiniz, bu durumda tutarının, %85’i iade edilerek %15 iade bedeli alınır. Europanel numunelerinin ücretsiz gönderim ve ücretsiz iade seçeneklerinin olamamasının nedeni, numune ürünü panel üzerinden bir parça keserek hazırladığından dolayı bir maliyetin söz konusu olmasıdır. Ücretsiz olması keyfi sipariş ve iadelere sebep olabileceğinden ve uygun fiyat politikasına sahip olan marka için fazladan maliyetlere neden olabileceğinden numune ürünleri için çok düşük bir ücret söz konusudur.

Ürün satın alındığında numune bedeli toplam tutar üzerinden düşülecektir.

Özel Teklifler

Proje ve metraj bazlı iskonto oranları uygulayabiliyoruz, ayrıca bonus kartlara vade farksız taksit seçeneklerimizden de yararlanabilirsiniz. Detaylar için proje bilgilerinizi ozer@albayrakyapi.org adresinden bizimle paylaşabilirsiniz.

X